Vitamín D3+K2 90 tablet

Kód: 453
Novinka
Značka: OstroVit
169 Kč
Skladem

OstroVit Vitamin D3 + K2 je složení vitamínů získaných z přírodních surovin. Vitamín K2 MK-7 je forma vitamínu K2, kterou naše tělo v nejvyšší míře vstřebává. Získává se z tradičního japonského fermentovaného sójového produktu jako výsledek fermentace bakterií Bacillus subtilis natto.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 90 porcí produktu
  • 1 porce = 1 tableta
  • Vysoce biologicky dostupná forma tablet
  • Vitamin D3 obohacený o synergickou formu vitaminu K2

Vitamín D3 je nazýván vitamínem života – ovlivňuje správné fungování téměř všech systémů a orgánů v těle. V kombinaci s vitamínem K2 zesiluje účinek posílení kosterního systému. Stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což navíc ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubů. Vitamin K působí na zvýšení svalové síly a zabraňuje ztrátě svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí. Kromě toho má vliv na zvýšení odolnosti organismu proti infekcím, chrání před depresemi, depresemi a apatií.

Vitamin K2 je nezbytný pro správné fungování organismu, reguluje proces srážení krve a také ovlivňuje udržení normální hustoty kostních minerálů. Je zodpovědný za správný transport vápníku z krve do kostní tkáně, což umožňuje udržovat zdravé a pevné kosti a zvyšovat jejich odolnost proti zlomeninám.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Vitamin D3 + K2:

  • Zvyšuje mineralizaci kostí a zubů
  • Vitamin D pomáhá při správném vstřebávání/využívání vápníku a fosforu
  • Vitamin D přispívá ke správné činnosti svalů
  • Vitamin D přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • Účastní se procesu buněčného dělení

POZOR! Přípravek Vit D3+K2 by neměli konzumovat lidé užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např. warfarin a acenokumarol).

Užívejte 1 dávku (1 tabletu) denně.

Před použitím je vhodné provést krevní test 25-(OH)D a výsledek testu konzultovat s lékařem nebo lékárníkem. Výrobek je určen pro dospělé.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze užívat jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly užívat děti, těhotné ženy, kojící matky a osoby užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např.

Ingredience

Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; škrob, cholekalciferol (vitamin D), menachinon-7 MK-7 (vitamin K) z Bacillus subtilis natto, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnota


Účinné látky V jedné porci % RWS*
Vitamín K (MK-7)  100 ug 133 %
Vitamín D  50 ug / 2000 IU 1000 %

 

*RWS - Referenční hodnota příjmu 

Forma produktu:
pilulky
Počet porcí:
90
Počet položek:
90
Čistá hmotnost:
26 g
Dominantní složka:
Vitamín D
EAN kód:
5902232611960