OstroVit mořský kolagen + kyselina hyaluronová a vitamín C 90 tab

Kód: 435
Novinka Tip
Značka: OstroVit
299 Kč
Momentálně nedostupné

OstroVit mořský kolagen + kyselina hyaluronová + vitamín C 90 tab

OstroVit Marine Collagen + kyselina hyaluronová + vitamín C je moderní doplněk stravy ve formě pilulek, který může přispět ke zlepšení pružnosti pokožky a zdraví chrupavek, dásní, kostí a zubů. Díky kombinaci až tří různých účinných látek, které doplňují jejich působení, zajišťuje přípravek vysokou biologickou dostupnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč se vyplatí používat mořský kolagen?

Kolagen je důležitým stavebním materiálem tkání. Je zodpovědný za jejich pružnost a pružnost. S přibývajícím věkem se bohužel snižuje hladina přirozeného kolagenu, vaše pokožka je stále méně pružná a na jejím povrchu se objevují vrásky a celulitida. Nedostatek kolagenu může také způsobit oslabení nehtů, vlasů, zubů a kostí.

Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem doplnění kolagenu ve tkáních je suplementace. Běžně dostupný kolagen má několik forem, které se liší především biologickou dostupností. Nejúčinnějším typem této složky je mořský kolagen typu I, který spolu s vitamínem C a kyselinou hyaluronovou může zlepšit vstřebávání a zajistit silnější hydrataci pokožky.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Marine Collagen + Kyselina hyaluronová + Vitamín C

  • MOŘSKÝ KOLAGEN TYPU I – Mohou způsobit lepší vzhled pokožky a omezit její náchylnost k vráskám, záhybům a celulitidě.
  • KYSELINA HYALURONOVÁ – Pravidelné používání AH může ovlivnit vlhkost a pružnost pokožky a nehtové kůžičky. Kyselina zaručuje transport živin v kůži, má bakteriostatický účinek a vytváří prostředí, které podporuje proces hojení ran.
  • VITAMÍN C – Pro zlepšení vstřebávání kolagenu byl náš doplněk stravy obohacen o vitamín C, který se podílí na jeho syntéze a podporuje váš krásný vzhled.
  • VHODNÁ FORMA – Díky doplňku stravy OstroVit Marine Collagen + Kyselina hyaluronová + Vitamin C ve formě pilulek již nemusíte užívat tři samostatné doplňky.

Doporučené užití:

Užívejte 1 dávku (4 tablety) denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Přípravek nekonzumují děti, těhotné a kojící ženy. Držte mimo dosah dětí.

 

Nutriční hodnoty:

Účinné látky Na porci % RI*
Rybí kolagen 2200 mg -
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 120 mg -
Vitamín C 80 mg 100

 

*RI - Referenční příjem

 

Forma produktu: pilulky
Počet porcí na nádobu: 22
Množství: 90
Čistá hmotnost: 103 g
Dominantní složka: rybí kolagen typu I
EAN kód: 5903933906409