O nás

Náš příběh

Naším cílem je pomoci lidem žít zdravě, s energií a bez nadbytečných kil. 

Ukážeme vám život bez omezení, která s sebou nezdravý životní styl nese. Ukážeme vám radost a lehkost ze života, kterou získáte správným přístupem ke stravě, výživě těla a správným pohybem. Takový, který se následně pozitivně projeví na vaší vizuální i psychické stránce.

My takovým životem žijeme od malička, protože nás k tomu vedli rodiče. Proto je to pro nás teď samozřejmost. Chápeme, že to tak není vždy. Ke zdravému životnímu stylu se však dá kdykoliv propracovat. Chceme tuto samozřejmost dopřát co nejvíce i vám. Nechceme vás zahlcovat jen dalšími Hubnoucí programy. U nás vám pomůžeme nastavit nový životní styl! 

Všechny plány u nás připravuje odborník.
Lékař a odborník na správnou výživu a pohyb. MUDr. Martin Žiška se správnou výživou těla zabývá více než 20 let. Je mimo jiné lékařem prvoligového fotbalového klubu 1. FC Slovácko.

Pro hloubkovou výživu těla, a krásu vaší pleti, jsou nezbytné i ty správné potravinové doplňky a vitamíny. Najdete u nás doplňky, které pro vás s péčí vybíráme a máme je sami v Majofit týmu dlouhodobě vyzkoušené.

Zdravý životní styl a vyživené tělo si přece zaslouží každý! :) 

 

Připojte se k nám také na sociálních sítích:

instagram.com/majofit.cz

facebook.com/majofitt.cz