Mořský kolagen OstroVit s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C 120 kapslí

Kód: 270
Novinka Tip
Značka: OstroVit
319 Kč
Skladem

Mořský kolagen OstroVit s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C je doplněk stravy v kapslích obsahujících kolagen z mořských ryb, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Produkt byl vytvořen pro všechny lidi, kteří se starají o krásnou a zdravou pokožku, stejně jako pro lidi sportující, po sportovních úrazech nebo intenzivním cvičení, při rekonvalescenci po zlomeninách a k regeneraci poškozených kloubů. Správná syntéza kolagenu vyžaduje přítomnost vitaminu C. Vitamín C obsažený v produktu pomáhá při správné produkci kolagenu a zajišťuje správné fungování chrupavek, dásní, pokožky a zubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Proč stojí za to koupit OstroVit Marine Collagen?

 • 120 kapslí v balení
 • 1 porce = 4 kapsle
 • Balení vystačí na měsíc suplementace
 • 2200 mg mořského kolagenu v jedné porci!
 • Komplexní přípravek na klouby, šlachy a chrupavky

Mořský kolagen

Mořský kolagen je jedním z nejdůležitějších proteinů nacházejících se v lidském těle. Je přítomen téměř ve všech lidských tkáních. Je to základní prvek, který staví mimo jiné kůži, šlachy, kosti, klouby, rohovku oka. Je zodpovědný za produkci synoviální tekutiny, pružnost a tvrdost chrupavky, hydrataci pokožky a správnou obnovu epidermis. Ovlivňuje soudržnost, pevnost a pružnost pojivové tkáně. Má také jedinečnou schopnost vázat vodu, díky čemuž si pokožka udržuje správnou pevnost, pružnost a napětí.

Po 26 roku věku se množství kolagenových vláken přirozeně snižuje a tělo ztrácí schopnost je obnovovat. Zvýšená fyzická aktivita navíc zesiluje proces destrukce kolagenu, a proto je její doplnění při intenzivním cvičení a tréninku velmi důležité. Nedostatek kolagenu v kůži z mořských ryb způsobuje pohybové poruchy, ztuhlost kloubů a bolesti páteře, objevují se vrásky a celulitida, snižuje se hydratace a pevnost pokožky.

Kyselina hyaluronová

Kyselinu hyaluronovou nejčastěji přidáváme jako přísadu do tělové kosmetiky, omlazující kosmetiky a jako prostředek proti stárnutí. Kyselina hyaluronová může díky svým vlastnostem zvýšit pružnost pokožky, což nás může chránit před nežádoucími striemi, které kazí vizuální efekt naší postavy. Orální suplementace kyseliny hyaluronové zvyšuje její hladinu v naší kůži, díky čemuž může urychlit rekonvalescenci po úrazech, řezech, odřeninách nebo poškození měkkých tkání. Naše tělo je bohaté na kyselinu hyaluronovou v oblasti orgánů pohybového systému. Suplementace bude mít jasné výhody pro každého, kdo trénuje sílu, běhá a snaží se žít aktivně každý den. Pokud jste jedním z nich, pečujte o své kosti a klouby doplněním kyseliny hyaluronové.

Vitamín C

Vitamin C je, jak název napovídá, základní organickou chemikálií. Je to exogenní živina v lidské stravě, která je zodpovědná hlavně za správné fungování pojivové tkáně a kostí. Jeho biologicky aktivní forma - vitamín C, působí jako redukční činidlo a koenzym v několika metabolických drahách lidského těla. Vitamín C je považován za jeden z hlavních antioxidantů. Vitamín C obsažený v produktu pomáhá při správné produkci kolagenu a zajišťuje správné fungování chrupavek, dásní, pokožky a zubů.

Vlastnosti mořského kolagenu + kyselina hyaluronová + vitamín C.

 • Kolagen zvyšuje syntézu kolagenových vláken
 • Kolagen posiluje kosti a klouby
 • Kolagen udržuje správnou pevnost, pružnost a napětí pokožky
 • Kolagen brání tvorbě vrásek a celulitidy
 • Kyselina hyaluronová má stavební roli a vyplňuje mezibuněčné prostory
 • Kyselina hyaluronová může přispět ke zpoždění stárnutí pokožky
 • Kyselina hyaluronová může přispívat ke správnému fungování kloubů, kostí a pojivové tkáně
 • Suplementace může pomoci zvýšit pružnost pokožky

 

Způsob užití

Konzumujte 1 porci (4 kapsle) denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Nutriční informace

Ingredience

Hydrolyzované peptidy rybího kolagenu, kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), kyselina L-askorbová (vitamín C), obal tobolky (objemové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýši.

Nutriční hodnota

Čistá hmotnost produktu: 85 g

Počet porcí v balení: 30

Velikost porce: 4 kapsle

 

Účinné látky

V jedné porci

% RWS *

Hydrolyzovány peptidy rybího kolagenu

2200 mg

-

Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný)

120 mg

-

Vitamín C

80 mg

100

 

* NRV- referenční hodnota živin

 

Forma výrobku: kapsle

Počet porcí: třicet

Počet položek: 120

Čistá hmotnost: 86 g

Dominantní složka: rybí kolagen typu I.