Vitamin D3 4000 IU 120 kapslí

Kód: 429
Novinka
Značka: OstroVit
189 Kč
Skladem

OstroVit Vitamin D 4000 IU 120 kapslí

OstroVit Vitamin D 4000 IU je sada 120 měkkých kapslí bohatých na vitamin D ve formě cholekalciferolu. Přípravek je určen všem, kteří si chtějí posílit imunitu a postarat se o správnou činnost svého organismu. Velká dávka vitaminu obsažená v kapsli umožňuje doplňku dokonale účinkovat u osob trpících nedostatkem této cenné látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle OstroVit Vitamin D 4000 IU obsahují až 4000 IU. vitamin D ve formě cholekalciferolu, díky kterému jsou doporučovány především seniorům nad 75 let . Jejich složení je obohaceno o olivový olej, který výrazně zvyšuje vstřebávání účinné látky. Jedno balení doplňku obsahuje až 120 kapslí, což znamená, že vystačí až na 4 měsíce pravidelného suplementace.

Vitamín D

Nedostatek vitaminu D je jedním z nejčastějších a zároveň nejčastěji opomíjených nedostatků živin v lidském organismu. Stále jen málo lidí si uvědomuje, že příliš nízká hladina vitaminu D může vést k řadě zdravotních problémů.

Většina vitamínu D se do vašeho organismu dostává slunečním zářením, proto je jeho nedostatek nejčastější na podzim a v zimě, kdy jsou dny krátké a slunce slabší. Zdrojem vitaminu může být i potrava, zejména tučné ryby, žloutek a houby.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Vitamin D3 4000 IU:

  • KOMPLEXNÍ PODPORA - Vitamin D posiluje kosti a zuby, podporuje cévní systém a chrání před problémy s krevním oběhem. Slouží jako důležitá podpora v prevenci nádorů a cukrovky.
  • ZVÝŠENÁ IMUNITA – Nedostatek vitaminu D může vést k častým infekcím. Díky tomu, že doplněk zvyšuje množství protizánětlivých cytokinů, snižuje nemocnost a povzbuzuje imunologický systém k boji s nemocí.
  • VYSOKÁ DÁVKA - Jedna kapsle doplňku stravy obsahuje až 4000 IU účinné látky. Takto vysoká dávka se doporučuje osobám s diagnostikovaným nedostatkem vitaminu D3 a seniorům, kterým tato látka obvykle chybí.
  • SOFT CAPSULE - Doplněk stravy je dostupný ve formě měkkých a snadno polykatelných kapslí. Vnitřek kapsle je vyplněn aktivní látkou a olivovým olejem, který zlepšuje vstřebávání vitaminu.

 

Doporučené užití:

Zdraví dospělí - 1 kapsle denně s jídlem.

Před použitím je vhodné provést krevní test 25-(OH) D a poradit se s lékařem nebo lékárníkem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Děti, těhotné nebo kojící ženy nesmí přípravek užívat. Udržujte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty:
 
Účinné látky Na porci % RI*
Vitamín D 100 ug / 4000 IU 2000

 

*RI- Referenční příjem