OstroVit Vitamin E 90 kapslí

Kód: 276
Značka: OstroVit
259 Kč
Skladem

Přírodní tokoferolový komplex OstroVit Vitamin E je komplexní doplněk stravy, který ochrání vaše tělo před škodlivými účinky volných radikálů z jídla a životního prostředí. Vitamín E a komplex čtyř přírodních tokoferolů se vyznačují antioxidačními vlastnostmi, díky nimž působí proti mnoha různým chorobám. Chcete se cítit stále mladí a zdraví a mít krásnou pleť? Zkuste kapsle OstroVit Vitamin E.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Co je přírodní tokoferolový komplex vitaminu E?

Tobolky OstroVit Vitamin E Přírodní tokoferolový komplex je sada účinných látek nezbytných pro správné fungování těla, které mají antioxidační účinek. Díky kombinaci vitaminu E a přírodních tokoferolů s rostlinným skvalenem, fytosterolem, beta-karotenem a koenzymem Q10 je účinek přípravku velmi široký a mimo jiné bojuje proti volným radikálům, podporuje imunitní systém a snižuje hladinu cholesterolu.

Antioxidační živiny, jako je vitamin E, tokoferoly, rostlinný skvalen a koenzym Q10, účinně pomáhají předcházet chorobám způsobeným volnými radikály, včetně rakoviny, katarakty, glaukomu a aterosklerózy. Pravidelně užívejte doplněk stravy OstroVit Vitamin E, přírodní tokoferolový komplex, pokud:

 • chcete komplexně pečovat o své zdraví a imunitu
 • sníte o krásné kůži
 • na tváři se objevily první vrásky
 • bojujete s akné nebo jinými kožními chorobami
 • chcete lepší imunitu
 • máte vysoký cholesterol
 • jste často na slunci

Vlastnosti OstroVit Vitamin E Přírodní komplex tokoferolů

Účinky nedostatku vitaminu E a tokoferolů v těle mohou být velmi nebezpečné, takže pokud máte podezření na jejich nedostatek, vyplatí se začít s doplňováním co nejdříve.

Nejdůležitější vlastnosti doplňku:

 • BOHATSTVÍ AKTIVNÍCH SLOŽEK - doplněk stravy OstroVit obsahuje vitamín E, tokoferoly a další složky, které posilují jejich účinek. Díky tomu se můžete komplexně starat o své tělo.
 • ANTIOXIDAČNÍ REAKCE - Mezi nejdůležitější výhody užívání doplňku patří silné působení proti volným radikálům, které přispívají ke stárnutí pokožky a mohou způsobit řadu nemocí.
 • POHODLNÁ FORMA - Doplněk je k dispozici ve formě kapslí. Jedno balení přípravku stačí na zhruba tři měsíce pravidelného doplňování.

Složky doplňků stravy

Účinné látky obsažené v dodatku:

 • Vitamín E a přírodní tokoferolový komplex (d-gama-tokoferol, d-alfa-tokoferol, d-delta-tokoferol a d-beta-tokoferol). Posilují imunitní systém a chrání červené krvinky.
 • Rostlinný skvalen - urychluje obnovu pokožky, chrání před UV zářením a umožňuje pokožce zadržovat vlhkost. Zabraňuje oxidačnímu stresu. Snižuje hladinu cholesterolu.
 • Fytosterol - Snižuje hladinu cholesterolu v krvi.
 • Beta -karoten - posiluje imunitu. Rozšiřuje účinky opalování a chrání před UV paprsky. Podporuje léčbu akné a oddaluje výskyt vrásek.
 • Koenzym Q10 - Chrání buňky těla před oxidačním stresem. Podporuje fungování mnoha orgánů. Posiluje imunitní systém.

 

Způsob užití

Konzumujte 1 porci (1 kapsli). Výrobek je určen pro dospělé.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Nutriční informace


Ingredience

Slunečnicový olej, želatina, přírodní smíšené tokoferoly, D-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), zvlhčovadlo: glycerol; včelí vosk, emulgátor: lecitiny; čištěná voda, rostlinný skvalen, fytosterol, beta-karoten, ubichinol (koenzym Q10).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýši, ryby.

Nutriční hodnota

Čistá hmotnost produktu: 60 g

Počet porcí v balení: 90

Velikost porce: 1 kapsle

Účinné látky

V jedné porci

% RWS *

Přírodní smíšené tokoferoly

100 mg

-

-d-gama-tokoferol

25 mg

-

-d-alfa-tokoferol

16 mg

-

-d-delta-tokoferol

7 mg

-

-d-beta-tokoferol

2 mg

-

Vitamín E

63,5 mg

529

Zeleninový skvalen

6,58 mg

-

Fytosterol

3,29 mg

-

Beta-karoten

33 µg

-

 

* NRV- referenční hodnota živin

Forma výrobku: softgel

Počet porcí: 90

Počet položek: 90

Čistá hmotnost: 60 g

Dominantní složka: Vitamín E