Vitamin D3 + K2 MK-7 v kapkách po 30 ml

Kód: 300
Značka: OstroVit
289 Kč
Momentálně nedostupné

OstroVit Pharma Vitamin D3 + K2 MK-7 je doplněk stravy v kapkách, díky kterému podpoříte imunitu svého těla. Díky vysoce vstřebatelné tekuté formě se přípravek vyznačuje rychlým působením a vysokou účinností. Pokud chcete být méně často nemocní, užívat si silné kosti a zářivou pokožku, zvolte OstroVit Pharma Vitamin D3 + K2 MK -7, výhodný doplněk stravy v kapkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy OstroVit Pharma Vitamin D3 + K2 MK-7 ve formě kapek vám zajistí imunitu a silné a zdravé kosti. Kombinace tří v tucích rozpustných vitamínů - D3, K2 a E spolu s MCT olejem a olivovým olejem zaručuje lepší vstřebávání účinných látek. Díky dodatečnému použití kapalné formy vitamíny pronikají do oběhového systému ještě rychleji, díky čemuž zůstává jejich účinnost vždy na nejvyšší úrovni.

Kapky OstroVit Pharma jsou perfektní volbou, pokud chcete doplnit nedostatky vitamínů D3, K2 a E. Vyberte si náš doplněk, pokud chcete:

 • onemocnět méně často
 • mít silnější kosti a zuby
 • užijte si krásnou pleť
 • starat se o svůj zrak
 • zajistit adekvátní srážení krve
 • zabránit bolesti svalů

Vlastnosti kapek OstroVit Pharma Vitamin D3 + K2 MK-7

Nedostatek živin může mít vážné zdravotní důsledky. Díky doplňku stravy OstroVit Pharma, vitaminu D3 + K2 MK-7, rychle a pohodlně zajistíte správnou hladinu vitamínů D3, K2 a E a zapomenete na problémy spojené s jejich nedostatky v těle.

Nejdůležitější vlastnosti doplňku:

 • PODPORA IMUNITY - doplněk stravy OstroVit Pharma stimuluje fungování imunitního systému. Díky svým silným antioxidačním vlastnostem snižuje oxidační stres.
 • OPATRNÝ VÝBĚR SLOŽEK - Vitamín K2 zvyšuje účinek vitaminu D3. Vitamín E naopak jeho působení doplňuje.
 • VYSOKÁ DOSTUPNOST - Doplněk stravy ve formě kapek obsahujících vitamíny, MCT olej a olivový olej je zárukou nejvyšší účinnosti a rychlého působení.
 • SNADNÁ APLIKACE - Pro zajištění správné dávky vitamínů D, E a K rozpusťte dvě kapky doplňku ve vašem oblíbeném nápoji nebo je spolkněte přímo z čajové lžičky.

Aktivní složky doplňku OstroVit Pharma Vitamin D3 + K2 MK-7 v kapkách

Doplněk stravy ze série OstroVit Pharma je sada tří vitamínů, které podporují správné fungování těla. Zjistěte, jak každý z nich funguje:

 • VITAMIN D - Podporuje činnost imunitního systému. Umožňuje vám udržovat zdravé a silné kosti. Předchází bolestem svalů a problémům se spánkem. Chrání pokožku a usnadňuje její regeneraci.
 • VITAMIN K - Pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby a zajišťuje jejich správnou hustotu. Reguluje srážení krve a vstřebávání vitaminu D.
 • VITAMIN E - Vyznačuje se silným antioxidačním účinkem. Zvyšuje odolnost organismu a chrání před infekcemi. Podporuje zrak.Způsob použití

Před použití dobře protřepejte. Odměřte 2 kapky na lžičku nebo rozpusťte v kapalině při pokojové teplotě (voda, čaj, džus).

Před použitím je vhodné provést krevní test 25- (OH) D a poradit se s lékařem nebo lékárníkem. Výrobek je určen pro dospělé.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nejezte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy, kojící matky a osoby užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např. Warfarin a acenokumarol). Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Nutriční informace

Ingredience

MCT olej obsahující mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem ze semen guinejového oleje, olivový olej, menachinon-7 MK-7 (vitamín K) odvozený z Bacillus subtilis natto, cholekalciferol (z lanolinu; vitamín D), D-alfa-tokoferyl-acetát (vitamín E ).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýši, ryby.

Nutriční hodnota

Kapacita produktu: 30 ml

Části v balení: 522

Velikost porce: 2 kapky

Účinné látky

Na porci (2 kapky)

% RWS *

Vitamín D

50 µg / 2000 IU

1000

Vitamín K.

100 µg

133

Vitamín E

1,8 mg

15

 

* NRV- referenční hodnota živin

 

Forma výrobku: kapky

Počet porcí: 522

Kapacita: 30 ml

Dominantní složka: Vitamín D