OstroVit Pharma Melatonin spray 30 ml

Kód: 467
Novinka
Značka: OstroVit
189 Kč
Momentálně nedostupné

OstroVit Pharma Melatonin spray je doplněk stravy, který je zdrojem melatoninu. Je to přípravek z elitní řady OstroVit Pharma, dostupný v pohodlné formě spreje, vytvořený pro lidi, kteří pracují na směny, často cestují a mění časová pásma, mají problémy s usnutím. 276 PORCÍ v balíčku

Detailní informace

Detailní popis produktu

OstroVit Pharma Melatonin sprej 30 ml

OstroVit Pharma Melatonin spray je doplněk stravy, který je zdrojem melatoninu. Je to přípravek z elitní řady OstroVit Pharma, dostupný v pohodlné formě spreje, vytvořený pro lidi, kteří pracují na směny, často cestují a mění časová pásma. Melatonin pomáhá zkracovat dobu potřebnou k usínání a příznivý účinek nastává při konzumaci 1 mg melatoninu krátce před spaním.

OstroVit Pharma Melatonin sprej 30 ml
30 MILILITRŮ v balíčku
276 PORCÍ v balíčku
1 porce = 1 aplikace
  • Zdroj melatoninu - Jedna porce doplňku stravy dodá tělu 1 mg cenné sloučeniny.
  • Dvě možnosti konzumace produktu - Doplněk stravy lze do těla dodat pomocí atomizéru nebo pipety, která je součástí balení.
  • 1 porce = 1 aplikace rozprašovačem nebo 5 kapek.
  • Účinnost - Balení produktu obsahuje 276 nebo 292 porcí přípravku (v závislosti na způsobu aplikace doplňku)
  • Pohodlná forma - Přípravek ve formě spreje zajišťuje rychlý a bezproblémový přísun doplňku stravy a je skvělým řešením pro lidi, kteří mají potíže s polykáním tablet.

OstroVit Pharma Melatonin sprej - noční podpora těla

Melatonin je hormon, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Látka je produkována v centrálním nervovém systému epifýzou, která je jednou z endokrinních žláz a je derivátem tryptofanu. Syntéza a sekrece melatoninu v těle je zesílena tmou, zatímco světlo procesy brzdí. Přirozená produkce hormonu v těle začíná po západu slunce a nejintenzivněji se vyskytuje uprostřed noci, mezi druhou a čtvrtou hodinou. Proto je melatonin často nazýván temným hormonem nebo spánkovým hormonem. Vzhledem k tomu, že úroveň produkce sloučeniny s věkem klesá a postupné snižování koncentrace látky lze pozorovat již kolem 40. roku života, stojí za zvážení i přísun melatoninu do těla zvenčí.

OstroVit využívá melatonin ve formě spreje, který příznivě ovlivňuje rychlost průniku látky do oběhového systému a umožňuje hormonu v těle rychle působit.

Vlastnosti složek obsažených ve spreji OstroVit Pharma Melatonin

Melatonin pomáhá zmírnit subjektivní pocit syndromu náhlé změny časového pásma a příznivého účinku se dosáhne při požití 0,5 mg krátce před spaním první den cesty a několik dní po příjezdu do destinace, takže doplněk stravy může být nápomocný při častém cestování a „jet-lag“. Melatonin pomáhá zkracovat dobu potřebnou k usínání a příznivý účinek nastává při konzumaci 1 mg melatoninu krátce před spaním.