OstroVit Kolagen 850 mg 90 kapslí

Kód: 345
Tip
Značka: OstroVit
239 Kč
Skladem

OstroVit Kolagen 850 mg 90 tobolek je doplněk stravy, který vám pomůže lépe pečovat o vaši pokožku, vlasy a nehty a také podporovat funkce kloubů, chrupavek a kostí. Pokud sníte o krásné a hladké pleti, lesklých vlasech, pevných nehtech a chcete se vyhnout budoucím zraněním, kapsle OstroVit vám snadno pomohou dosáhnout požadovaných výsledků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je OstroVit Collagen 850 mg 90 tobolek a kdy jej použít?

Kolagen je protein, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle a zajišťuje elasticitu a pružnost pojivové tkáně. Jeho množství se s věkem postupně snižuje, díky čemuž je pokožka méně hladká a ochablá. Navíc na jejím povrchu můžeme vidět první známky stárnutí – vrásky a celulitidu. Naštěstí lze tento proces zpomalit tím, že svému tělu poskytnete kapsle OstroVit Collagen 850 mg 90, které obsahují lehce stravitelný hydrolyzát hovězího kolagenu.

Kolagenové kapsle jsou jedním z nejpohodlnějších způsobů, jak rychle doplnit nedostatek. Každá kapsle tohoto doplňku stravy obsahuje až 850 mg hydrolyzátu kolagenu ve formě peptidů a aminokyselin, které jsou pro tělo velmi snadno vstřebatelné. Vyberte si OstroVit Collagen 850 mg 90 tobolek, pokud:

 • chcete mít hladkou a zdravou pokožku
 • chcete pevné nehty
 • chcete lesklé vlasy
 • chcete předcházet vráskám
 • chcete bojovat s celulitidou
 • hledáte řešení, jak mít pevné klouby

Vlastnosti:

Nedostatek kolagenu může výrazně ovlivnit to, jak vypadáte. Pokud se cítíte nejistě, že vaše pokožka stárne, drahé a obvykle bolestivé kosmetické ošetření nejsou jediným řešením. Pravidelné užívání OstroVit Collagen 850 mg je bezpečný způsob, jak přirozeně zlepšit svůj vzhled a mít prospěch ze zdravých kloubů.

Nejdůležitější vlastnosti doplňku stravy OstroVit Collagen 850 mg:

 • KOMPLEXNÍ PODPORA PRO KRÁSNÝ VZHLED – doplněk stravy OstroVit zvýrazňuje vzhled pokožky, vlasů a nehtů zevnitř. Poskytuje přirozenou sílu vašim tkáním a proniká hluboko do jejich struktury.
 • RYCHLÉ AKCE - užívání kolagenového hydrolyzátu ve formě kapslí je jedním z nejrychlejších způsobů, jak doplnit deficit kolagenu v těle. Doplněk jde přímo do žaludku, kde se uvolňuje téměř okamžitě po spolknutí.
 • VHODNÁ FORMA - ve srovnání s práškovým a tekutým kolagenem se kapsle užívají mnohem snadněji, protože nemusíte odměřovat jejich vhodné dávky. Při pravidelném užívání doplňku stravy vystačí jedno balení na jeden měsíc suplementace.
 • MINIMÁLNÍ POČET INGREDIENCÍ - OstroVit Collagen 850 mg tobolky obsahují kolagenní hydrolyzát balený v obalu tobolky. Tento výrobek neobsahuje žádná plniva, barviva, konzervační látky, protispékavé látky ani jiné zbytečné látky.
Doporučené použití:
 • Užívejte 1 dávku (3 kapsle) denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Děti, těhotné a kojící ženy nesmí přípravek užívat. Držte mimo dosah dětí.

Nutriční informace

Ingredience

Hydrolyzát kolagenu (hovězí), obal tobolky (želatina, čištěná voda).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnoty

Účinné látky Na porci
Kolagenový hydrolyzát (hovězí) 2550 mg

 

Forma produktu: kapsle
Porcí v balení: 30
Množství: 90
Čistá hmotnost: 86 g
Dominantní složka: hovězí kolagen
EAN kód: 5903933900247