Melatonin 4000 mcg 100 tablet

Kód: 420
Akce Novinka
Značka: OstroVit
189 Kč
Momentálně nedostupné

OstroVit Melatonin 4000 mcg 100 tablet

OstroVit Melatonin 4000 mcg je doplněk stravy ve formě tablet určený pro osoby trpící poruchami spánku. Používáte-li produkt denně, můžete regulovat cirkadiánní rytmus a užívat si zdravý a zdravý spánek. Máte potíže s usínáním? Často se budíte a nemůžete znovu usnout? Nebo možná jen stěží zvládnete změnu časového pásma po cestě? Odpovědí na všechny výše uvedené případy je Melatonin 4000 od společnosti OstroVit.

Forma produktu:
tablety
Porcí v balení:
400
Množství:
100
Čistá hmotnost:
38 g
Dominantní složka:
melatonin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je melatonin a kdo by ho měl užívat?

Melatonin je přirozený hormon v lidském organismu. Hraje klíčovou roli při regulaci cirkadiánního rytmu a zajišťuje zdravý spánek. Množství vytvořeného melatoninu závisí na denní době, zatímco jeho nejvyšší hladina je zaznamenávána v noci. S přibývajícím věkem množství melatoninu klesá, proto se senioři častěji potýkají s poruchami spánku.

Naštěstí lze nedostatek melatoninu snadno odstranit díky tabletám OstroVit Melatonin 4000 mcg, které nejen regulují vaše biologické hodiny, ale mají také antioxidační vlastnosti. Vyberte si náš produkt, pokud:

  • máte potíže s usínáním
  • vstáváte velmi brzy ráno
  • v noci se často budíte
  • přes den jste unavení a nervózní
  • trpíte jet lag, když změníte časové pásmo
  • práce na směny vám brání udržet cirkadiánní rytmus

Vlastnosti:

Pokud užíváte melatonin v pilulkách pravidelně, můžete tento vysoce důležitý hormon doplnit.

Hlavní vlastnosti našeho doplňku:

  • REGULACE CIRKADIÁNNÍHO RYTMU - Doplněk stravy OstroVit Melatonin 4000 mcg je nepostradatelný v boji proti poruchám spánku. Díky těmto složkám můžete zapomenout na bezesné noci a začít lépe usínat.
  • ANTIOXIDAČNÍ VLASTNOSTI - Kromě regulace biologických hodin vykazuje melatonin antioxidační vlastnosti. Snižuje počet volných radikálů, čímž chrání organismus.
  • VYSOKÝ OBSAH MELATONINU - Jedna dávka doplňku stravy obsahuje až 4 mg melatoninu. Je to perfektní řešení na místo užívání více hormonů.
  • VHODNÁ FORMA - Melatonin 4000 od OstroVit se snadno polyká. Díky vysokému obsahu účinné látky již nemusíte užívat několik tablet melatoninu denně.
 
 
 
Doporučené použití

Užívejte 1 dávku (1/4 tablety) denně 30 minut před spaním.

Příznivý účinek nastává, když si dáte 1 mg melatoninu krátce před spaním nebo 0,5 mg krátce před spaním první den cesty a několik dalších dní po příletu do cíle.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Děti, těhotné a kojící ženy nesmí přípravek užívat. Držte mimo dosah dětí.

Neužívejte při řízení nebo obsluze strojů, nekombinujte s požíváním alkoholu as jinými drogami, včetně rostlinných přípravků.

Ingredience

Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; škrob, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; melatonin.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnoty

Účinné látky 1/4 tablety 1 tableta
melatonin 1 mg 4 mg