Iso Worx 30g

Kód: 99
29 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

ISO WORX – severská kvalita, 85% bílkovin + delikátní chuť, to vše bez použití umělých sladidel.

Nová technologie přináší špičkovou kombinaci cros-flow syrovátkového izolátu (WPI) s nulovým obsahem laktózy a aditivum volné formy l-glutaminu (6 g na 100 g), vyrobeného fermentačním procesem + prospěšné MCT tuky z kokosového oleje.

ISO WORX představuje novou generaci syrovátkových izolátů s maximální biodostupností a s nulovým obsahem umělých sladidel a nežádoucích umělých a syntetických aditiv, které jsou pro tělo a životní prostředí nepřirozená. Delikátní, velmi příjemná chuť a maximální čistota umožňuje dlouhodobé dávkování bez vedlejších nežádoucích účinků.

Protože je ISO WORX jednoznačně zaměřen na kvalitu a čistotu, je slazen pouze steviol-glykosidy.  ISO WORX neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen (beef protein), či sójová bílkovina.

Aditivum volné formy l-glutaminu = bonus pro tvrdě trénující svaly!

Je známo, že při náročném silovém tréninku dochází ke zvýšené spotřebě glutaminu svalovými vlákny tzv. myofibrilami. To však není vše, glutamin je také velmi zásadní pro regeneraci a bezproblémové fungování střevní sliznice. Proto je přirozený obsah glutaminu v rámci WPI (cca 18%) navýšen aditivem volné formy l-glutaminu, vyrobeného fermentačním procesem. Každá dávka produktu (33g) tak obsahuje téměř 7g glutaminu z obou zdrojů!

Aditivum prospěšných MCT tuku z kokosového oleje = bonus pro bezproblémové zažívání!

MCT (Medium Chain Triglycerides) jsou zjednodušeně řečeno prospěšné tuky se střední délkou řetězce. Už od poloviny minulého století se MTC tuky využívají v klinické výživě. Díky rychlé vstřebatelnosti nezatěžují organismus a jsou běžně užívány při díky svým příznivým účinkům na stav trávicího traktu. MCT tuky představují zdroj energie, který nemůže být uložen do tukových zásob, ale naopak napomáhá chránit svalový glykogen a svalovou hmotu.

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige

- 85% bílkovin = Cros-flow syrovátkový izolát (WPI)

- Aditivum volné formy l-glutaminu: 6 g na 100g

- Aditivum MCT tuků z kokosového oleje

- Nulový obsah laktózy

- Bohatá chuť, snadno se konzumuje

- Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na: 

- Růst svalové hmoty a síly

- Regeneraci

- Spalování tuku a ochranu svalové hmoty

 

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Balení: 30 g

Dávkování: Rozmíchejte 30 g s 2-3 dl vody v šejkru, po dobu 25-30 sekund. Dávkujte po tréninku nebo během dne na svačinu.

Upozornění: Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Vyrobeno v závodě zpracujícím mléko, vejce a sóju.

Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 1 x 30 g

100 g

30 g*

Energetická hodnota

1684 kJ /403 kcal

505 kJ / 121 kcal

Tuky

5 g

1,5 g

  z toho nasycené mastné kyseliny

5 g

1,5 g

Sacharidy

3,5 g

1,05 g

  z toho cukry

3,5 g

1,05 g

Bílkoviny

85 g

25,5 g

Sůl

0,3 g

0,09 g

L-glutamin

6 g

1,8 g

*1 dávka odpovídá 30 g. Balení obsahuje 1 dávku.

Typické aminokyselinové spektrum:

 

ve 100 g bílkoviny

Isoleucin

6,4 g

Leucin

10,6 g

Lysin

9,6 g

Methionin

2,2 g

Fenylalanin

3,0 g

Threonin

6,7 g

Tryptofan

1,4 g

Valin

5,9 g

Alanin

5,0 g

Arginin

2,1 g

Kyselina asparagová

11,0 g

Cystin/cystein

2,2 g

Kyselina glutamová

18,1 g

Glycin

1,4 g

Histidin

1,7 g

Prolin

5,5 g

Serin

4,6 g

Tyrosin

2,6 g

 

Složení: syrovátkový proteinový izolát (bez laktózy), nízkotučný kakaový prášek, L-glutamin, kokosový olej, čokoládové aroma, emulgátory (slunečnicový lecitin, guarová guma), sladidlo steviol-glykosidy.

Syrovátkový proteinový izolát, se sladidlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.03 kg