Hubnutí s pohybem - 30 dnů

Kód: 65
1 090 Kč
Připravíme do 3 dnů

30 denní plán s pohybovými aktivitami, díky kterému už za tak krátkou dobu načerpáte novou životní energii, začnete žít zdravě, zbavíte se nadbytečných kil a získáte lepší fyzickou kondici. Součástí je jídelníček na 30 dnů, recepty navržených jídel včetně gramáže, doporučené výživové doplňky a plán pohybových aktivit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S hubnoucím plánem s pohybem shodíte nadbytečná kila, získáte lepší fyzickou kondici a novou životní energii. Připravíme vám 30 denní program, přizpůsobený přímo na míru pro vás. 

Podle vašich údajů vám sestavíme jídelníček a pohybový plán na 30 dnů, díky kterému i za tak krátkou dobu zhubnete a budete se fyzicky cítit lépe. Obsahuje snídaně, dopolední svačiny, obědy, odpolední svačiny a večeře. U všech jídel, které vám navrhneme, uvádíme gramáž jednotlivých surovin. Navržené gramáže přizpůsobíme přesně na míru pro vás.  Součástí je také plán pohybových aktivit, abyste dosáhli nejlepšího hubnoucího výsledku.

Všechna jídla jsou zdravá, jednoduchá na přípravu a zároveň velmi chutná, což je skvělá kombinace pro začátek a hlavně udržení zdravého životního stylu. Načerpáte s nimi novou životní energii do žil a zdravě zhubnete. Díky tomu se také výrazně zlepší kvalita vaší pleti, vlasů a nehtů.

Tento 30 denní plán vás dostane do lepší fyzické kondice, pomůže zhubnout více kil a budete se celkově cítit lépe.

Jak to funguje:

  1. objednáte zvolený program hubnutí
  2. na vámi uvedený email v objednávce vám obratem pošleme dotazník, který prosíme vyplňte a odešlete, abychom připravili individuální plán přímo pro vás
  3. po odeslání dotazníku vám do 3 dnů do mailu pošleme váš individuální hubnoucí plán a můžete začít nový životní styl :)

Ukázka plánu na 30 dnů: