Hubnutí bez pohybu - 60 dnů

Kód: 49
Tip
1 190 Kč
Připravíme do 3 dnů

60 denní plán, díky kterému už za tak krátkou dobu načerpáte novou životní energii, začnete žít zdravě a zbavíte se nadbytečných kil. Součástí je jídelníček na 60 dnů, recepty navržených jídel včetně gramáže a doporučené výživové doplňky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S našim hubnoucím plánem dokážete nadbytečná kila shodit, i pokud sportování a pohyb nepatří mezi vaše nejoblíbenější činnosti. Připravíme vám 60 denní program, přizpůsobený přímo na míru pro vás. 

Podle vašich údajů sestavíme jídelníček na 60 dnů, díky kterému i za tak krátkou dobu zhubnete. Obsahuje snídaně, dopolední svačiny, obědy, odpolední svačiny a večeře. U všech jídel uvádíme gramáž jednotlivých surovin, kterou přizpůsobujeme přesně na míru pro vás, abyste dosáhli nejlepšího hubnoucího výsledku. 

Všechna jídla jsou zdravá, jednoduchá na přípravu a zároveň velmi chutná, což je skvělá kombinace pro začátek a hlavně udržení zdravého životního stylu.

Jak to funguje:

  1. objednáte zvolený program hubnutí
  2. na vámi uvedený email v objednávce vám obratem pošleme dotazník, který prosím vyplňte a odešlete, abychom připravili individuální plán přímo pro vás
  3. po odeslání dotazníku vám do 3 dnů pošleme individuální hubnoucí plán a můžete začít nový životní styl :)

Ukázka plánu na 60 dnů: