OstroVit mořský kolagen & kyselina hyaluronová & Vitamin C 5 g x 30 BOX mango & ananas

Kód: 462
Tip
Značka: Majofit
609 Kč
Skladem

OstroVit Marine Collagen + Hyaluronic Acid + Vitamin C je vysoce kvalitní doplněk stravy v prášku, který je balen v jednotlivých, snadno použitelných sáčcích. Jedná se o přípravek, který obsahuje mořský kolagen typu I, vyznačující se výbornou vstřebatelností v lidském těle, dále cenné složky jako je kyselina hyaluronová, vitamín C, zinek a biotin. Jedná se o produkt vytvořený pro lidi, kteří dbají na krásný a zdravý vzhled, a také pro sportovce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Zdroj hydrolyzovaných peptidů rybího kolagenu - jedna porce doplňku stravy obsahuje 4 600 mg mořského kolagenu typu I.
  • Bohaté množství účinných látek - sáček přípravku dodá tělu 40 mg kyseliny hyaluronové, 80 mg vitamínu C, 15 mg zinku a 2500 μg biotinu.
  • 1 sáček = 1 porce .
  • Pohodlná forma – obsah balení produktu stačí smíchat s vodou a je hotovo!
  • Lahodná ovocná chuť manga a ananasu.
  • Bez přidaného cukru - výrobek obsahuje nízkoenergetická sladidla, jako je sukralóza a acesulfam K, které přispívají ke snížení energetického obsahu stravy.

OstroVit Marine Collagen + Kyselina hyaluronová + Vitamin C - složky doplňku stravy

Kolagen je jednou z hlavních stavebních bílkovin těla, která je přírodním polymerem a důležitou složkou mezibuněčné hmoty živočišných organismů. Vzhledem k tomu, že hladina kolagenu v těle s věkem klesá v důsledku přirozených procesů stárnutí, vyplatí se dodávat sloučeninu tělu i zvenčí - kolagen se nachází mimo jiné v: ve zvířecích kostech nebo šlachách a je k dispozici také ve formě doplňků stravy. Mořský kolagen použitý v přípravku OstroVit Marine Collagen + Hyaluronic Acid + Vitamin C Box je zdrojem hydrolyzovaných peptidů rybího kolagenu, který svou strukturou připomíná lidský kolagen. Díky tomu se látka snadno vstřebává v lidském těle. 

Kyselina hyaluronová je organická chemická sloučenina – polysacharid ze skupiny glykosaminoglykanů. Je to látka, která se vyskytuje ve všech živých organismech a v lidském těle je součástí mezibuněčné matrix dermis a je hlavní složkou synoviální tekutiny. S věkem obsah kyseliny hyaluronové v těle klesá – pak může být dobrým řešením dodávat sloučeninu tělu zvenčí.

Vitamín C , také nazývaný kyselina askorbová, je základní organická chemická sloučenina klasifikovaná jako vitamíny rozpustné ve vodě. Jde o exogenní látku, kterou si tělo nedokáže samo syntetizovat, proto je nutné sloučeninu tělu dodávat každodenní stravou nebo formou doplňků.

Zinek je jednou ze základních mikroživin, které lze nalézt v potravinách – prvek se vyskytuje mimo jiné v: v cereálních výrobcích, suchých luštěninách, semenech a semenech, jakož i v mořských plodech a ve formě doplňků.

Biotin - vitamín B, klasifikovaný jako sloučeniny rozpustné ve vodě. Říká se mu také vitamín B7 nebo vitamín H. Najdeme ho mimo jiné v potravinách. v droždí, sojových bobech nebo vaječném žloutku.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Marine Collagen + Kyselina hyaluronová + Vitamín C:

  • Vitamín C použitý v přípravku napomáhá ke správné tvorbě kolagenu k zajištění správné funkce kostí, chrupavek a kůže a přispívá také k udržení správného energetického metabolismu. Složka navíc pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání a napomáhá správnému fungování nervového a imunitního systému.
  • Zinek obsažený v doplňku stravy pomáhá udržovat správnou acidobazickou rovnováhu a kognitivní funkce a také pomáhá udržovat zdravou pokožku, vlasy a nehty a podporuje správné fungování imunitního systému.
  • Biotin použitý v produktu napomáhá správné činnosti nervové soustavy a přispívá k udržení správného metabolismu makroživin a navíc přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky.

 

Obsah sáčku rozmíchejte v šejkru ve 100-150 ml vody. Konzumujte jednou denně. Výrobek je určen pro dospělé.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly užívat děti, těhotné ženy a kojící matky. Výrobek je určen pro dospělé. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Chraňte před přímým slunečním zářením.

Složení

Peptidy rybího kolagenu (hydrolyzované), kyselina L-askorbová (vitamín C), regulátor kyselosti: kyselina citrónová; zinek pikolinát (zinek), aromata, kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), sladidla: sukralóza, acesulfam K; D-biotin (biotin), barva: karoteny.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše.

Nutriční hodnota

Účinné látky V jedné porci % RWS*
Peptidy rybího kolagenu (hydrolyzované) 4600 mg -
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 40 mg -
Vitamín C 80 mg 100%
Zinek 15 mg 150 %
Biotin 2500 μg 5000 %

*RWS - Referenční hodnota příjmu

Chuť:
mango s ananasem
Forma produktu:
Prášek
Počet porcí:
třicet
Počet položek:
třicet
Čistá hmotnost:
150 g
Dominantní složka:
mořský kolagen typu I
EAN kód:
5903933914398