OstroVit Reishi VEGE 60 kapslí

Kód: 339
Značka: OstroVit
159 Kč
Skladem

OstroVit Reshi VEGE je houbový doplněk stravy ve formě jemně mletého extraktu z plodnice houby Ganoderma lucidum. Již více než dva tisíce let je Reishi oceňována pro své relaxační vlastnosti a schopnost posílit imunitu a funkce cévního systému. Při pravidelném užívání vám houby Reishi pomohou posílit imunitní systém a ochránit váš organismus před kardiovaskulárními chorobami. Chtěli byste se vyhnout nemocem nebo se méně často stresovat? Nebo je možná vaší překážkou vysoký krevní tlak či cholesterol? Vyzkoušejte doplněk stravy OstroVit Reishi VEGE a ověřte si, jak naše houby fungují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt z Reishi – kdo by ho měl používat?

Reishi, označovaná také jako Ganoderma lucidum nebo lingzhi, je druh houby přirozeně se vyskytující v Asii, kde se používá jako univerzální lék. Reishi je ceněna především pro takové účinky, jako je silnější imunita, regulace cévního systému a nižší hladina cukru v krvi. Reishi ve svém složení obsahuje velké množství polysacharidů, které slouží jako stavební materiál a rezervní materiál. Houba se doporučuje při nespavosti, závrati a dušnosti. Dokáže také uvolnit a uklidnit. Často jej užívají osoby trpící chronickou únavou.

Extrakt z Reishi obsahuje triterpeny zodpovědné za hořkou chuť prášku. Doplněk ve formě kapslí vám umožní vyhnout se nepříjemné chuti. Vyberte si OstroVit Reishi, pokud:

  • jste často onemocní
  • chcete posílit imunitu
  • vypořádat se s vysokou hladinou cukru v krvi
  • nemůže se uvolnit
  • vést stresující životní styl

Vlastnosti:

Jedno balení doplňku stravy OstroVit Reishi VEGE obsahuje 60 denních dávek hodnotné houby Ganoderma lucidum. Jedna kapsle představuje až 600 mg extraktu, z toho 40 % (240 mg) tvoří polysacharidy.

Hlavní vlastnosti doplňku:

  • PŘIROZENÁ IMUNITA - Beta-glukan obsažený v Reishi dokáže zvýšit počet bílých krvinek tak, aby připravil a povzbudil organismus k boji proti nemocem. To je důvod, proč je doplněk nejžádanější na podzim a v zimě.
  • PODPORA CÉVNÍHO SYSTÉMU - Houby Ganoderma lucidum jsou schopny snižovat krevní tlak, což vede k přirozené prevenci nepravidelného fungování kardiovaskulárního systému.
  • VEGAN FORMULA - Doplněk neobsahuje složky živočišného původu. Díky tomu jej mohou s úspěchem používat flexitariáni, případně vegani a vegetariáni.
  • POHODLNÉ UŽÍVÁNÍ - Pokud se chcete vyhnout hořkosti Reishi nebo máte potíže s polykáním pilulek, zvolte doplněk ve formě kapslí, které vlivem vody kloužou a neuvíznou v krku.
    Doporučené použití
  • Užívejte 1 dávku (1 kapsli) denně před jídlem nebo s jídlem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Přípravek nekonzumují děti, těhotné a kojící ženy. Lidé užívající léky by se měli před použitím poradit se svým lékařem nebo lékárníkem. Držte mimo dosah dětí.

    Nutriční informace

Ingredience

Extrakt z houby Reishi (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) standardizovaný na 40 % polysacharidů, potahové složení (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnoty

Účinné látky Na porci
Extrakt z houby Reishi, z toho: 600 mg
- polysacharidy (40%) 240 mg