OstroVit Echinacea VEGE 90 kapslí

Kód: 336
Značka: OstroVit
139 Kč
Skladem

OstroVit Třapatka nachová VEGE je přírodní doplněk stravy, uzavřený do veganských kapslí, díky kterému se můžete postarat o svou imunitu a správnou činnost dýchacího systému. Kombinace dvou druhů extraktu z třapatky, a to extraktu standardizovaného na 4 % polyfenolů a extraktu standardizovaného na 4 % kyseliny čekankové, zaručuje konstantní množství účinných látek, což zajišťuje v každém případě stejnou účinnost přípravku. Pokud hledáte produkt na rostlinné bázi, který vás může zabezpečit proti infekcím, OstroVit Echinacea VEGE je velmi dobrá volba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je extrakt z třapatky určen?

Echinacea, tedy třapatka nachová, je okrasná rostlina s krásnými fialovými květy. Kromě jedinečných dekorativních hodnot má i silné zdraví prospěšné vlastnosti, díky kterým u nás roste její obliba. Použití třapatky v obdobích se sníženou imunitou může snížit riziko infekce. Působení rostliny je založeno na stimulaci fagocytózy, při které imunitní systém ničí bakterie a viry.

Třapatka kromě podpory imunity ovlivňuje i další procesy v organismu. Může být použita jako podpora v boji proti nemocem dýchacího systému, včetně infekcí horních cest dýchacích. Vyberte si OstroVit Echinacea VEGE, pokud:

  • jste často nemocní
  • chcete předejít nachlazení a chřipce
  • trpíte opakovanými infekcemi dýchacích cest

Vlastnosti:

Extrakt z třapatky nachové OstroVit byl vytvořen pro všechny, kteří trpí častými infekcemi, zejména nemocemi horních cest dýchacích. Přípravek by měl být používán pro účely prevence v obdobích se sníženou imunitou, zejména na podzim a v zimě. Jedno balení extraktu je 90 doporučených denních porcí doplňku.

Hlavní vlastnosti doplňku:

  • PODPORA IMUNITY - Díky obsahu účinných látek, jako jsou flavonoidy, alkamidy, polysacharidy a fenolové kyseliny včetně kyseliny čekankové, slouží třapatka nachová jako účinná podpora v boji proti nachlazení a chřipce.
  • PREVENCE ONEMOCNĚNÍ DÝCHACÍHO ÚSTROJÍ - Echinacea má imunostimulační účinek, a proto je doporučována osobám, které se potýkají s opakujícími se infekcemi horních cest dýchacích.
  • PŘIROZENÁ SÍLA ROSTLIN - Extrakt z echinacey OstroVit je 100% rostlinného původu. Neobsahuje žádné další látky, které by bránily působení účinných látek.
  • VEGAN FORMULA - OstroVit Třapatka nachová VEGE je produkt, který mohou s úspěchem používat i lidé na vegetariánské a veganské stravě. Samotný doplněk ani obal kapsle neobsahují žádné složky živočišného původu.
    Doporučené použití
  • Užívejte 1 dávku (1 kapsli) denně během jídla, zapijte dostatečným množstvím vody. Výrobek je určen pro dospělé.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Přípravek by neměly užívat děti, těhotné ženy a během kojení. Držte mimo dosah dětí.

   Nutriční informace

Ingredience

Extrakt z echinacey (Echinacea purpurea (Linn.) Moench) standardizovaný na 4 % polyfenolů, extrakt z echinacey (Echinacea purpurea (Linn.) Moench) standardizovaný na 4 % kyseliny čekankové, potahová kompozice (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnoty

Účinné látky Na porci
Extrakt z echinacey, z toho: 200 mg
- polyfenoly (4%) 8 mg
Extrakt z echinacey, z toho: 200 mg
- kyselina cikorová (4%) 8 mg

 

Forma produktu:
kapsle
Porcí v balení:
90
Množství:
90
Čistá hmotnost:
41 g
Dominantní složka:
echinacea
Veganský produkt:
Ano
EAN kód:
5903933904030